środa, 9 września 2020
LITERACKI PIKNIK BIBLIOTEKI NARODOWEJ
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 530 (17/2020)
W sobotę 29 sierpnia odbyła się 9. edycja Imienin Jana Kochanowskiego. Długo nie było pewności, czy w ogóle się odbędzie, ale ostatecznie tradycji stało się zadość. – O godz. 15. w Ogrodzie Krasińskich już mieliśmy komplet gości, przed bramą stała kolejka chętnych do wejścia, ale ze względu na epidemię nie możemy wpuścić więcej osób niż pozwala na to prawo. Cieszymy się z jednej strony, że zainteresowanie jest ogromne, ale z drugiej strony martwimy się, że nie wszyscy mogą w tej chwili wejść. Podobnie jak w poprzednich latach mamy wiele spotkań, mamy stałe punkty programu i mamy przede wszystkim bardzo wielu wydawców, którzy – jak słyszę – sprzedają dużo książek – powiedział Bibliotece Analiz jeszcze przed zakończeniem imprezy jej główny organizator dr Tomasz Makowski, dyrektor Biblioteki Narodowej. Swoją ofertę prezentowało ponad 60 wystawców, a wśród …
Wyświetlono 25% materiału - 134 słów. Całość materiału zawiera 539 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się