Sobota, 17 sierpnia 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru360
24 lipca Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Monika Smoleń oraz przedstawiciele Departamentu Własności Intelektualnej i Mediów spotkali się z chińską delegacją z Głównego Państwowego Urzędu ds. Prasy, Wydawnictw, Radia, Filmu i Telewizji (GSAPPRFT) - czytamy na stronie MKiDN poświęconej kwestiom związanym z prawem autorskim. Chińska delegacja przybyła do Polski m.in. po to, by dowiedzieć się, w jaki sposób funkcjonują organizacje zbiorowego zarządzania na rynku wydawniczym. Wizyta w Polsce stanowiła jeden z etapów dłuższych roboczych konsultacji w kilku państwach UE. Dyrektor Departamentu Własności Intelektualnej i Mediów w MKiDN Karol Kościński wyjaśnił, że w Polsce istnieje 15 organizacji zbiorowego zarządzania, z czego trzy działają na rynku …
Wyświetlono 25% materiału - 107 słów. Całość materiału zawiera 429 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się