Piątek, 23 marca 2018
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 476 (4/2018)
Instytut Książki kontynuuje, rozpoczętą w grudniu, kampanię proczytelniczą „Mała książka – wielki człowiek”, która przekonuje, że z książką warto zaprzyjaźnić się już od urodzenia. W ramach akcji nakładem Instytutu Książki ukazała się publikacja przygotowana z  myślą o  najmłodszych czytelnikach – książka „Pierwsze wiersze dla…”. Jej celem jest zachęcanie rodziców do czytania swoim pociechom na każdym etapie rozwoju, zwłaszcza w pierwszych miesiącach ich życia. Młodzi rodzice otrzymują ją na oddziałach położniczych …
Wyświetlono 25% materiału - 66 słów. Całość materiału zawiera 265 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki