Piątek, 5 lutego 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru427
Kilka tygodni temu udałem się z niespełna dziesięcioletnią (czyli dziewięcioletnią) córką do Centrum Handlowego "Arkadia" na spotkanie autorskie. Ucieszyłem się, że dziecko zaczyna znacznie wcześniej niż tatuś, zwłaszcza że nie było to pierwsze takie doświadczenie w jej życiu. Tym razem jednak, jak się okazało, książka nie odegrała najważniejszej roli. Przynajmniej nie dla mojej córki - w czym nie była odosobniona. Sprawczynią całego zamieszania była niejaka Red Lipstick Monster (w realu Ewa Grzelakowska-Kostoglu) popularna wśród dziewcząt blogerka wideo (czyli tzw. vlogerka), ucząca jak się porządnie, lub przynajmniej maskująco, umalować. Żeby oddać popularność Red Lipstick Monster (dalej RLM) powiem jedynie, że jej kanał na YouTube śledzi prawie 600 tysięcy osób, a zamieszczone filmiki miały do dzisiaj ponad 85 milionów wyświetleń. Fanpage RLM na Facebooku liczy ponad 386 tysięcy fanek, a na Instagramie prawie 400 tysięcy. Pod komentarzem jednej z nich, że dziewczyna na jednym z filmików mówi przez nas pojawiło się dwadzieścia odpowiedzi... Ot, i cała statystyka. Trudno się zatem dziwić, że RLM wcześniej czy później musiała wydać książkę - takiego potencjału nie można przecież zmarnować. Wie to jej wydawca, wiedzą to także firmy kosmetyczne chętnie umieszczające swoje produkty w …
Wyświetlono 25% materiału - 188 słów. Całość materiału zawiera 755 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się