Czwartek, 9 marca 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru158
Od 1 stycznia wzrastają nieznacznie maksymalne stawki dotacji przedmiotowej do podręczników akademickich, przyznawanej przez Ministra Edukacji i Nauki. Szczegółowo tryb zgłaszania wniosków, kryteria oceny i tryb przyznawania dotacji regulowane są Rozporządzeniem Ministra (Dz. U. nr 218, poz. 1841). Termin składania zestawienia planowanych na 2007 rok publikacji upływa już 31 marca 2006 roku, wnioski o dotację, zawierające kalkulację kosztów, szczegółowe zestawienie planowanych publikacji, konspekt i recenzje podręczników należy składać do Ministra Edukacji i Nauki w terminie do 31 sierpnia 2006. …
Wyświetlono 25% materiału - 79 słów. Całość materiału zawiera 319 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki