Poniedziałek, 4 kwietnia 2022
1,3 MLN KSIĄŻEK ORAZ WYDAWNICTW MUZYCZNYCH I FILMOWYCH
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 566 (6/2022)
Grupa Agora podsumowała czwarty kwartał minionego roku i cały 2021 rok. Przychody w ostatnich trzech miesiącach 2021 roku wzrosły aż o blisko 57 proc. w porównaniu z ostatnim kwartałem 2020 roku i stanowiły 351,7 mln zł. W czwartym kwartale 2021 roku Grupa Agora intensywnie odbudowywała wyniki swoich biznesów. Sprzyjały temu wyższy niż rynkowy wzrost przychodów reklamowych Grupy oraz szybko rosnące wpływy z działalności kinowej – z biletów na seanse filmowe i ze sprzedaży w barach kinowych, odnotowane mimo obostrzeń związanych z pandemią – wskazano w sprawozdaniu. – 2021 był kolejnym rokiem bezprecedensowych wyzwań. Dzięki elastyczności i zaangażowaniu naszego zespołu systematycznie odbudowywaliśmy wyniki finansowe Grupy Agora, które w czwartym kwartale były zbliżone do tych sprzed wybuchu pandemii. Pomimo radykalnego ograniczenia inwestycji rozwijaliśmy też kluczowe dla nas projekty cyfrowe – mówi Bartosz Hojka, prezes zarządu Agory. Wartość przychodów ze sprzedaży wydawnictw zwiększyła się o ponad 9 proc. r/r – przede wszystkim z uwagi na wyższe wpływy ze sprzedaży publikacji Wydawnictwa Agora oraz dostępu do cyfrowych treści Wyborcza.pl, które kompensowały spadki ze sprzedaży wydań papierowych dziennika. Na …
Wyświetlono 25% materiału - 174 słów. Całość materiału zawiera 696 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się