środa, 3 lipca 2019
FIKA MAŁGORZATY NAROŻNEJ
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 500 (11/2019)
– FiKa to nie tylko księgarnia, w której możemy kupić książki. To także miejsce spotkań z autorami z całej Polski, z muzyką, ale przede wszystkim przestrzeń, w której można się dobrze, swobodnie poczuć, miejsce przyjazne dzieciom, do którego rodzice chętnie zabiorą swoje pociechy. Fika to zwyczaj zapożyczony ze Szwecji, który oznacza przerwę na kawę, dobry przysmak, spotkanie z przyjaciółmi, znajomymi – mówi Małgorzata Narożna, właścicielka FiKi. FiKa oferuje wyselekcjonowaną literaturę dla młodych czytelników. To lokalna, niezależna księgarnia, gdzie można spotkać się z ekspertką, która przekona każdego nie czytającego do sięgnięcia po książkę. – FiKa to miejsce dla wolnych myśli, poznania nowych przyjaciół, czas na kawę lub kakao. Przyjdź, spotkaj się z nami, daj się porwać literaturze! – zapewnia Małgorzata Narożna. – Prowadzę autorską kluboksięgarnię FiKa w Szczecinie, jestem absolwentką Polskiej Akademii Księgarstwa oraz członkinią Polskiej Sekcji IBBY, ukończyłam także studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku „Literatura dla dzieci i młodzieży wobec wyzwań nowoczesności”. Organizuję i prowadzę warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Jestem pełną zapału entuzjastką obcowania z książką – sprawdzam na sobie każdą pozycję, którą ma na półce. Kieruję się myślą: …
Wyświetlono 25% materiału - 182 słów. Całość materiału zawiera 731 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się