środa, 24 maja 2023
„DOKĄD ZMIERZA PUBLIKOWANIE NAUKOWE? OTWARTY DOSTĘP W TEORII I PRAKTYCE”
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 594 (10/2023)
W Warszawie w dniach 15-16 czerwca odbędzie się XXVII Konferencja Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych. Jej temat brzmi: „Dokąd zmierza publikowanie naukowe? Otwarty dostęp w teorii i praktyce”. Organizatorem wydarzenia są Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego. „Konferencje SWSW zawsze stanowią znakomite pole do dyskusji, wymiany doświadczeń i tworzenia wspólnych inicjatyw wydawców akademickich, które mogą się przysłużyć całej społeczności akademickiej. Publikowanie naukowe jest wszak niezmiernie istotnym aspektem funkcjonowania każdej uczelni. Na konferencji w Warszawie rozmawiać będziemy …
Wyświetlono 25% materiału - 72 słów. Całość materiału zawiera 290 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się