Poniedziałek, 16 lutego 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru401
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu podpisał umowę z Young Digital Planet na realizację zamówienia publicznego dotyczącego Kujawsko-Pomorskiej Platformy Edukacyjnej, w ramach wygranego przez gdyńską firmę przetargu nieograniczonego na łączną kwotę blisko 8 mln zł brutto. Przedmiotem umowy jest dostawa sprzętu, budowa oraz wdrożenie przez YDP Kujawsko-Pomorskiej Platformy Edukacyjnej (KPPE) wraz z zasobami edukacyjnymi w ramach projektu: „e-Usługi – e-Organizacja – pakiet rozwiązań informatycznych dla jednostek organizacyjnych województwa kujawsko-pomorskiego” oraz „Realizacja systemu innowacyjnej edukacji w województwie kujawsko-pomorskim poprzez zbudowanie systemu dystrybucji treści edukacyjnych”. W ramach podpisanej umowy Young Digital Planet ma stworzyć i dostarczyć edukacyjne rozwiązanie – platformę edukacyjną – dla 670 publicznych i niepublicznych szkół podstawowych zlokalizowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Łącznie YDP budując Kujawsko-Pomorską Platformę Edukacyjną dostarczy 2500 zasobów dotyczących nauczania zintegrowanego, języka angielskiego i niemieckiego w klasach I-III, 2900 zasobów dotyczących nauczania przedmiotów szkolnych i języka angielskiego w klasach IV-VI, gry edukacyjne i 840 pozostałych zasobów (w tym specjalnie przygotowane i dedykowane dla województwa …
Wyświetlono 25% materiału - 157 słów. Całość materiału zawiera 630 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się