Wtorek, 9 sierpnia 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru440
Od 28 lipca w ramach usługi abonamentowej Legimi użytkownicy urządzeń z Androidem mogą nie tylko czytać, ale również słuchać książek w chmurze. Do tej pory funkcja dostępna była wyłącznie dla posiadaczy smartfonów i tabletów Samsung. Z okazji pojawienia się nowej wersji aplikacji w Google Play wspólnie z wydawcami Legimi przygotowało książki bestsellerowych autorów, po które sięgnąć można za darmo. Książki w chmurze w Legimi umożliwiają swobodne przełączanie między formatem tekstowym i dźwiękowym. Lekturę rozpoczętą na czytniku lub tablecie można kontynuować włączając audiobooka na smartfonie dokładnie na stronie, na której przerwaliśmy. Wśród 16 tys. tytułów obecnie dostępnych w abonamencie już ponad 500 ma odpowiedniki audiobookowe, a ok. 1/4 katalogu …
Wyświetlono 25% materiału - 108 słów. Całość materiału zawiera 432 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się