Piątek, 24 lutego 2006
Warszawska księgarnia Wydawnictw Komunikacji i Łączności
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru2/2006
W ydawnictwa Komunikacyjne zostały powołane z inicjatywy resortu komunikacji 1 stycznia 1949 roku. Po nacjonalizacji 1 stycznia 1951 roku zostały przekształcone w Przedsiębiorstwo Państwowe Wydawnictwa Komunikacyjne, zaś 1 stycznia 1961 roku w związku z rozszerzeniem zakresu tematycznego przyjęły nazwę Wydawnictwa Komunikacji i Łączności (WKŁ). Wiosną 1994 roku zawiązała się spółka pracownicza, która jeszcze w tym samym roku doprowadziła do prywatyzacji wydawnictw. – Efektem naszej 57-letniej działalności jest około 11 tysięcy wydanych tytułów o łącznym nakładzie ponad 145 mln egz. – mówi z dumą Jerzy Kozłowski, prezes zarządu Wydawnictw Komunikacji i Łączności i dodaje, że działalność edytorska oficyny wielokrotnie była wyróżniana i nagradzana. Motoryzacja, elektronika, telekomunikacja WKŁ wydają książki – od publikacji popularnych, poradników, podręczników dla uczniów szkół zawodowych, techników, wyższych uczelni technicznych do wyspecjalizowanych publikacji zawodowych i naukowych – z zakresu motoryzacji, elektroniki, telekomunikacji i budownictwa lądowego. Na co dzień prowadzą szeroko zakrojoną współpracę ze wszystkimi krajowymi uczelniami technicznymi, instytutami naukowymi (PAN, ITS, IBDiM, IŁ), stowarzyszeniami (NOT) i organizacjami (PZM, PIM, PIK) skupiającymi profesjonalistów z powyższych dziedzin. WKŁ łączą również wieloletnie i owocne kontakty z wydawcami z Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Rosji, Czech, Węgier, Rumunii, Stanów Zjednoczonych i Australii, dzięki którym pozyskują wartościowe pozycje do …
Wyświetlono 25% materiału - 196 słów. Całość materiału zawiera 784 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się