środa, 3 lutego 2016
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru8/2015
- Jak to się stało, że samouk z Sieradza wspiął się na szczyt mody światowej? - Talent, ciężka praca, wiara we własne możliwości i szczęście. To cztery podstawowe składniki jego sukcesu. Antoine był na pewno bardzo zdolny, ale do tego dołożył wielką pracowitość. Od początku swojego pobytu w Paryżu zrozumiał, że w tym mieście, gdzie roiło się od podobnych mu młodych, zdolnych ludzi marzących o wielkiej karierze, nie może odpuścić nawet na chwilę. Pracował po kilkanaście godzin dziennie od samego początku i szacunek dla pracy pozostał mu na zawsze. Nie znosił sprzeciwu w sprawach zawodowych, uznając, że zna się na tym najlepiej. Traktował swój zawód jak sztukę, a tworzenie fryzur jak rzeźbienie, więc obywał się bez rad. I potrafił zdziałać cuda, bo do Antoine'a przyprowadzano wszystkie kobiety wymagające nowego wyglądu. Prowincjuszki - by nabrały paryskiego szyku, panny na wydaniu - by szybciej znalazły męża, młode aktorki - by nadał im charakteru, kochanki - by dodać im klasy. Jego talent nie budził żadnych wątpliwości i każda kobieta chciała być uczesana przez niego, a …
Wyświetlono 25% materiału - 172 słów. Całość materiału zawiera 690 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się