Wtorek, 3 lipca 2007
Targi Academia 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru198
Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego poinformowały o rozpoczęciu przygotowań do pierwszej edycji Targów Książki Akademickiej i Naukowej Academia 2007, które odbędą się od 7 do 9 listopada na terenie głównego kampusu Uniwersytetu Warszawskiego w hallu głównym Auditorium Maximum. Poparcia udzieliła im rektor UW prof. Katarzyna Chałasińska- Macukow. – Czas i miejsce wybraliśmy nieprzypadkowo – stwierdził Ryszard Burek, dyrektor Wydawnictw Uniwersytetu Warszawskiego. – Jest to termin, w którym tradycyjnie odbywały się targi Atena, a – jak wiadomo – w tym roku już ich w tym terminie nie będzie. Jest to okres, w którym studenci, szczególnie pierwszego roku, dokonują zakupów po uzyskaniu informacji na temat koniecznych do nauki lektur. Miejsce jest, według nas, atrakcyjne, ponieważ znajduje się na terenie głównego kampusu uniwersytetu, największej polskiej uczelni (około 65 tys. studentów i ponad 7500 pracowników). Daje to okazję do zaprezentowania oferty osobom zainteresowanym wszystkimi dziedzinami wiedzy uniwersyteckiej, a trzeba dodać, że uczelnia niemal łączy się z …
Wyświetlono 25% materiału - 150 słów. Całość materiału zawiera 602 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się