Wtorek, 30 września 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru391
10 września minister kultury i dziedzictwa narodowego Małgorzata Omilanowska spotkała się z przedstawicielami Polskiej Izby Książki, prezesem PIK Włodzimierzem Albinem, wiceprezesami Izby Barbarą Jóźwiak i Grzegorzem Majerowiczem oraz dyrektor Grażyną Szarszewską. Pani minister zapoznała się ze stanowiskiem Izby wobec najpilniejszych spraw branży: wdrożenia Ustawy o jednolitej cenie książki, redukcji obowiązkowych egzemplarzy bibliotecznych, zmian w Ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych z 1994 roku, w tym zmianę systemu finansowania Funduszu Promocji Twórczości oraz wdrożenie rekompensaty za wypożyczenia biblioteczne (Public Lending Right), jak i walki z naruszeniami własności intelektualnej w sieci. Odnośnie do projektu PIK Ustawy o jednolitej cenie książki minister Omilanowska wyraziła swoje poparcie kilka dni …
Wyświetlono 25% materiału - 106 słów. Całość materiału zawiera 426 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się