Czwartek, 28 stycznia 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru425
Janusz Fogler, wydawca, prezes Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, a także dziekan Wydziału Sztuki Mediów i Scenografii warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, otrzymał Order Radości przyznawany za niesienie pomocy niepełnosprawnym. Odznaczenie przyznano, jak głosi tekst zamieszczony na dyplomie, "w dowód uznania za dar serca, niepospolitość czynów i nieprzeciętność umysłu, w uznaniu zasług dla bliźnich". Order Radości potrzymali też: ks. arcybp Wojciech Polak, prymas Polski, oraz ks. Grzegorz Zbączyniak, proboszcz parafii pw. Wszystkich Świętych w Kórniku. Prymas, dziękując za wyróżnienie, podkreślił, że przyjmuje je nie dla siebie, ale w imieniu wszystkich ludzi i instytucji, …
Wyświetlono 25% materiału - 90 słów. Całość materiału zawiera 362 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się