Poniedziałek, 13 marca 2006
Ponad 7000 wystawców ze 110 krajów
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru152
Granica 7000 wystawców zostanie w tym roku przekroczona. Reprezentować będą ponad 110 krajów, stawi się 300 tys. zwiedzających, w tym 12 tys. dziennikarzy z ponad 90 krajów – to ujawnione we wrześniu oczekiwania nowego dyrektora Frankfurckich Targów Książki, Juergena Bossa. Impreza trwać będzie od 19 do 23 października. Frankfurt wykorzystuje swoją pozycję centralnego miejsca wymiany i zakupu praw autorskich oraz wypracowane latami formy spotkań oraz wymiany dzieł i myśli zarówno ludzi z branży, jak też autorów i czytelników. Było i będzie Około tysiąca spotkań autorskich i 2000 innych imprez. Obok tego znane od lat fora i centra: Forum Management, Forum Innovation, Centrum Praw Autorskich i Licencji, Centrum Filmu i Telewizji, Międzynarodowe Centrum Księgarzy w hali 4 i Międzynarodowe Centrum Bibliotekarzy w hali 4.2. Wydawcy i firmy zajmujące się publikowaniem elektronicznym i produkcją oprogramowania oraz firmy doradcze mają w niej miejsce na terenie Digital Market Place. Na pierwszym piętrze hali 3 stanie wspólne stoisko prezentujące publikacje z szeroko rozumianego kształcenia. Natomiast w hali 4 ponad 1600 wystawców zaprezentuje swoje publikacje z dziedziny sztuki. Zorganizowane zostaną dyskusje i szkolenia. O możliwościach stworzenia zawierającej pełne teksty książek platformy internetowej dyskutować będą informatycy, bibliotekarze i przedstawiciele organizacji autorów. Europejska i Międzynarodowa Federacja Księgarzy przygotowały szkolenie dla księgarzy, o czym informowała nasza PIK. Pierwszy raz W hali 4.2 planuje się wyeksponowanie wystawców z obszaru prasy: zarówno fachowej, popularnej, jak i zagranicznej. Dotychczas w formule targów mieściła się …
Wyświetlono 25% materiału - 232 słów. Całość materiału zawiera 928 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się