środa, 20 września 2017
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru466
W Gdańsku rozpoczyna się rozbiórka dawnego budynku Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego, a w jego miejsce powstanie nowy biurowiec. Jak informuje Maciej Dzwonnik w obszernym tekście zamieszczonym w trójmiejskiej edycji portalu wyborcza.pl, „na początku tygodnia ruszy rozbiórka jednego z pierwszych nowoczesnych biurowców Trójmiasta – siedziby Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego w Oliwie, w miejsce której powstanie kolejna wieża kompleksu Alchemia. Pracownicy będą mogli wziąć udział w zabawie polegającej m.in. na … niszczeniu wnętrz GWO”. W opuszczonym obiekcie odbędą się nietypowe zawody nazwane DynatRACE Crushmageddon, w których wezmą udział zgłoszone wcześniej zespoły, w większości złożone z pracowników firmy DynatRACE z branży IT i firmy deweloperskiej Torus, jak też …
Wyświetlono 25% materiału - 103 słów. Całość materiału zawiera 414 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się