Wtorek, 15 maja 2018
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 479 (7/2018)
Zacznę od ogólnej konstatacji: formuła targów książki powoli się wyczerpuje. Przestają być one miejscem sprzedaży książek i zapoznawania się z ofertą wydawców, a stają się one de facto festiwalem literackim, gdzie można spotkać ze swoimi ulubionymi autorami (spora z nich część to celebryci). To znane nazwiska pompują frekwencję a nie książki. Nie jest to komfortowa sytuacja dla małych wydawców, ale i też dla wydawców książek dziecięcych, gdzie pozycja autora nie jest „mocna” jak w książkach dla dorosłych. Drugi aspekt, to ceny książek w internecie – coraz więcej osób tylko ogląda lub zbiera katalogi i ochoczo zamawia w internecie (co jest dobre) i sprawia, że targi to coraz częściej tylko promocja a nie impreza sprzedażowa. To, że frekwencja nie gwarantuje zainteresowania książką, mogłem na własnej skórze doświadczyć na Warsaw Book Show, pierwszej (i myślę, że ostatniej) imprezie organizowanej przez Ptak Warsaw Expo. Przeniesienie imprezy z końca lutego (gdzie …
Wyświetlono 25% materiału - 134 słów. Całość materiału zawiera 536 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się