Sobota, 6 maja 2023
DLA CIAŁA I DUCHA
W dniach 20-23 kwietnia w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbyły się XXVIII Targi Wydawców Katolickich. To wielkie święto katolickiej książki, jak od dawna są nazywane. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, a jego partnerem – Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum. Swoją ofertę zaprezentowało ponad 120 wystawców z Polski, Ukrainy i Białorusi. Były dostępne nie tylko nowości książkowe, ale i multimedia zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży i dzieci, ale też na wielu stoiskach ofertę książkową uzupełniały produkty inne – od kaw, herbat, miodów, po czekolady i krówki. Jak przyznał ks. Roman Szpakowski, dyrektor Targów i prezes Stowarzyszenia Wydawców Katolickich, w rozmowie z Polskim Radiem, w tym roku targi cieszyły się wyjątkowo dużym zainteresowaniem, wydarzenie powoli wraca do frekwencji sprzed pandemii. „Tak jak przed pandemią było około 40 tysięcy odwiedzających, tak myślę, że w tym roku będziemy blisko tego wyniku” – ocenił. – Drodzy, nie byłoby tych Targów, gdyby nie było was i waszej codziennej, ciężkiej pracy. Cieszę, się, że już w pierwszych minutach po otwarciu sali ekspozycji …
Wyświetlono 25% materiału - 171 słów. Całość materiału zawiera 684 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się