Poniedziałek, 12 marca 2018
Państwo wiedzą, co to Snapchat? Z pewnością, jeśli mają państwo dzieci w wieku nastoletnim, a nawet studenckim – to podobno najzagorzalsi użytkownicy tej aplikacji. Znałem ją dotąd jedynie z nazwy, syn już stary koń, a ja fotek nie robię i nie rozsyłam. Chodzi bowiem o aplikację mobilną, umożliwiającą  pochwalenie się zrobionym zdjęciem lub filmem przez chwilę trwającą od 1 do 10 sekund – decyduje o tym nadawca; potem zdjęcie znika z urządzenia i serwera Snapchata. A już myśleliśmy, że cokolwiek do sieci wpadnie, zostanie w niej do końca świata i jeden dzień dłużej… Pomysł się spodobał – według szacunków eMarketer, amerykańskiego centrum badającego wpływ nowych technologii na  przedsiębiorczość, Snapchat ma blisko 180 mln użytkowników na całym świecie, którzy, poświęcając mu przeciętnie 30 minut dziennie, rozsyłają 3 miliardy „dzieł” każdego dnia. Jego popularność rośnie, na co wskazuje coraz większa liczba osób przechodzących do Snapchatu (i Instagramu, dodam) kosztem Facebooka. Gdy w 2017 roku Snapchat trafił na giełdę, akcje już po dwóch …
Wyświetlono 25% materiału - 160 słów. Całość materiału zawiera 641 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się