Piątek, 10 maja 2013
Rozmowa z Beatą Pawlikowską
– Ile dni w roku spędza pani w podróży? – To zależy. W tym roku spędziłam dwa miesiące w Ameryce Południowej i miesiąc w Polsce. Ale latem będzie odwrotnie, bo chcę napisać kolejną książkę z serii „W dżungli podświadomości”, a do tego potrzebny jest mi czas i spokój. – Największe podróżnicze marzenie już się spełniło? – Każda wyprawa to spełnienie marzenia. Sama planuję moje podróże, sama kupuję bilet i płacę wszystkie koszty, sama organizuję, więc zawsze jadę tam gdzie chcę. A najbardziej niesamowite jest to, co się zdarza w drodze, bo życie prowadzi mnie w nieoczekiwane zakątki świata, gdzie odkrywam takie rzeczy, jakich bym świadomie nie mogła wymyślić. – Jaka była największa przygoda? – Każda wędrówka przez dżunglę amazońską to przygoda, bo to jest najbardziej trudne i nieprzewidywalne miejsce na świecie. Gorący, wilgotny klimat, miliony owadów, które żarłocznie czyhają na świeżą krew. W dżungli jest jednocześnie cicho i głośno, jest jednocześnie pusto i tłoczno. Jesteś sam, masz świadomość tego, że do najbliższego miasta czy wioski jest kilkanaście dni drogi przez dżunglę, a jednocześnie dookoła słyszysz dziwne głosy. Szmery, tupania, chrupania, mruknięcia, kroki, szelest skrzydeł… Stoisz w gęstwinie splątanych roślin i nagle uzmysławiasz sobie, że dżungla amazońska jest jak inna planeta, a ty jesteś tylko pokornym ufoludkiem, który ma …
Wyświetlono 25% materiału - 208 słów. Całość materiału zawiera 834 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się