Poniedziałek, 18 maja 2009
London Book Fair 2009
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru247
W dniach 20-22 kwietnia odbyły się Targi Książki w Londynie, po frankfurckiej najważniejsza impreza branżowa na świecie. Podczas trzech dni nowości wydawnicze zaprezentowało 1500 wystawców z ponad 60 krajów. Oprócz zwiedzania targów, jak również spotkań z partnerami biznesowymi, organizatorzy stworzyli warunki dla poszerzenia horyzontów wiedzy branżowej, przygotowując szereg paneli dyskusyjnych i seminariów. W tym roku „Market Focus” były Indie. Kraj ten reprezentowało pond 90 wystawców, zachęcając do zapoznania się z bogatą i ciekawą ofertą, napisaną aż w 23 językach regionalnych. Na stoiskach można było spotkać znanych pisarzy i porozmawiać na temat stanu branży wydawniczej i czytelnictwa w tym ogromnym kraju. Na polskim stoisku zorganizowanym przez Instytut Książki, na powierzchni ok. 70 mkw., swoje nowości prezentowały 24 oficyny, m.in.: Znak, W.A.B., WN PWN, Czarne, Wilga, Bellona, Nasza Księgarnia, WSiP. Jednym z głównych i najważniejszych tematów tegorocznych targów były publikacje cyfrowe. Pokazano nową maszynę drukarską o miłej nazwie Esspresso, która drukuje książki na życzenie – „while-you-wait in store”. Czytelnik wybiera tytuł i po dokonaniu odpowiednich czynności i opłat spokojnie czeka, aż w okienku maszyny pojawi się zamówiony tytuł. Wiodącym tematem targów była rosnąca popularność i znaczenie e-booków. Już …
Wyświetlono 25% materiału - 186 słów. Całość materiału zawiera 745 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się