środa, 4 sierpnia 2021
MAŁGORZATA DOWNAR KOMISARZEM
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 551 (14/2021)
Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń na 24. Międzynarodowe Targi Książki w Kra­kowie, które odbędą się w dniach 14-17 października. Tegoroczna edycja to połączenie tra­dycyjnych stoisk z nowoczesnymi do­datkami wirtualnymi. 1. Rejestracja odbywa się poprzez Panel Wystawcy: https://targiksiazki.expo­support.pl/login. 2. Wystawcy, którzy zgłosili się do udziału w Targach w 2019 roku, mają pierwszeństwo do swojej powierzch­ni z 2019 roku o tych samych wymia­rach i w tej samej lokalizacji. W przy­padku chęci zgłoszenia udziału w Targach na ten rok, ale ze zmianą wielkości stoiska lub lokalizacji, rezer­wacja jest dokonywana po potwier­dzeniu nowej, dostępnej lokalizacji. 3. Wystawcy, którzy byli obecni w 2019 roku i w 2020 roku zgłosili się do udziału w Targach w innej lokaliza­cji, lecz w wyniku odwołania imprezy w trybie stacjonarnym zadeklarowali zgłoszenie udziału w edycji Targów w 2021 roku, powracają do lokalizacji z 2019. Ustalenie nowej lokalizacji bę­dzie traktowane priorytetowo. 4. Wystawcy, którzy w 2020 roku zgłosili się po raz pierwszy, dostaną propozy­cję nowej lokalizacji. Przez wzgląd na opóźnienie w do­tychczasowym procesie przyjmowania zgłoszeń, zmianom uległy także przede wszystkim terminy: • przyjmowanie zgłoszeń trwa do 10 września; • lokalizacje z 2019 roku są potwier­dzane do 20 sierpnia; • okres rabatowy zostaje przedłużo­ny do 31 sierpnia. Nowy regulamin wraz z załączni­kiem, a także wszelkie dane kontaktowe znajdują się stronie internetowej …
Wyświetlono 25% materiału - 207 słów. Całość materiału zawiera 830 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się