Sobota, 17 grudnia 2022
NAGRODZONE DRUKARNIE: SKLENIARZ, POZKAL I TAKT
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 583 (23/2022)
Tegoroczne nagrody w konkursie Złotego Gryfa na najlepsze pod względem technicznym i jakościowym produkty poligraficzne zostały tradycyjnie wręczone podczas Balu Polskiej Izby Druku, który odbył się 25 listopada w hotelu The Westin Warsaw w ramach obchodów 30-lecia Polskiej Izby Druku. Konkurs Złotego Gryfa ma na celu promocję drukarń, które wykonują produkcję poligraficzną na wysokim poziomie jakościowym, możliwość skonfrontowania jakości wyrobów z konkurencyjnymi drukarniami, potwierdzenie wiarygodności wykonywania jakościowo dobrej produkcji oraz uzyskanie świadectwa dającego większe możliwości pozyskiwania zleceniodawców. Najwięcej nagród w tegorocznej edycji zdobyła Drukarnia Skleniarz …
Wyświetlono 25% materiału - 85 słów. Całość materiału zawiera 341 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się