Poniedziałek, 9 stycznia 2012
Pożegnanie
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru318
2 stycznia zmarła Ania Kanior. Była wspaniałą, wesołą, pełną życia, planów na przyszłość dziewczyną. Mądra, kochająca i niezwykle silna. Zmarła po ciężkiej choć krótkiej chorobie. Pozostawiła czteromiesięcznego synka, męża i kochających ją rodziców, Marię i Staszka, których była jedynym dzieckiem. 7 lutego skończyłaby 32 lata, dopiero co w knajpce w Krakowie oglądaliśmy zdjęcia z jej egzotycznego ślubu, ona i Piotr byli tacy szczęśliwi. Los nigdy nie był dla niej łaskawy, a ona wszystkie przeciwności przyjmowała ze zdumiewającym optymizmem, nie poddawała się i nie rezygnowała. Jako młoda dziewczyna, studentka, została udziałowcem i członkiem zarządu należących do rodziców firm, hurtowni książek MarKa i sieci księgarskiej Akrybia. Dumni …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 420 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się