Piątek, 30 stycznia 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru399
W czwartek 8 stycznia w wieku 94 lat zmarła Krystyna Nepomucka, dziennikarka i pisarka, autorka wielu artykułów i ponad 30 powieści obyczajowych. Była członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Została odznaczona medalem Gloria Artis. Pisarka zmarła w warszawskim szpitalu, do którego trafiła na początku grudnia ubiegłego roku. „Była osobą energiczną, do końca życia uczestniczyła w spotkaniach autorskich, chętnie opowiadała o swoim bogatym życiu i twórczości”, czytamy w nekrologu zamieszczonym w „Gazecie Stołecznej” z 14 stycznia i podpisanym przez Oddział …
Wyświetlono 25% materiału - 81 słów. Całość materiału zawiera 327 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się