Piątek, 30 stycznia 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru399
W czwartek 8 stycznia w wieku 94 lat zmarła Krystyna Nepomucka, dziennikarka i pisarka, autorka wielu artykułów i ponad 30 powieści obyczajowych. Była członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Została odznaczona medalem Gloria Artis. Pisarka zmarła w warszawskim szpitalu, do którego trafiła na początku grudnia ubiegłego roku. „Była osobą energiczną, do końca życia uczestniczyła w spotkaniach autorskich, chętnie opowiadała o swoim bogatym życiu i twórczości”, czytamy w nekrologu zamieszczonym w „Gazecie Stołecznej” z 14 stycznia i podpisanym przez Oddział …
Wyświetlono 25% materiału - 81 słów. Całość materiału zawiera 327 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki