Wtorek, 29 sierpnia 2017
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru465
Do końca września potrwa remont w Bibliotece Elbląskiej. Po jego zakończeniu ponad 100 tys. książek z magazynu trafi na półki. „Będą bliżej czytelnika, który w bibliotece, jak w hipermarkecie, będzie mógł wyszukać pożądaną pozycję, a przy okazji sięgnąć po nowości” – donosi portEl.pl. W Bibliotece Elbląskiej zmiany rozpoczęły się w marcu, gdy ruszył remont. W efekcie Dział Literatury dla Dorosłych z Zamkowej został przeniesiony do pomieszczeń, w których znajdował się magazyn Działu Literatury Naukowej i Zbiorów Regionalnych (ul. …
Wyświetlono 25% materiału - 78 słów. Całość materiału zawiera 313 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki