Piątek, 15 marca 2019
NOWE OBOWIĄZKI DOROTY BACHMAN I MICHAŁA WACHNICKIEGO
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 493 (4/2019)
W ostatnim czasie we władzach spółek z Grupy PWN doszło do kilku istotnych zmian personalnych. Do zarządu OSDW Azymut weszła Dorota Bachman, która odpowiadać ma za cały obszar handlu i rozwój biznesu w spółce – poinformował zarządu Grupy PWN. Dorota Bachman, do niedawna prezes zarządu Ravelo – spółki zależnej OSDW Azymut, odpowiedzialnej za e-commerce Grupy PWN, została mianowana na stanowisko członka zarządu Azymutu. Będzie pełnić funkcję dyrektora ds. handlu i rozwoju biznesu w Azymucie. Do jej odpowiedzialności należeć będzie zarządzanie działem sprzedaży książek i artykułów nieksiążkowych, działem zakupów, działem marketingu oraz działem rozwoju biznesu, w ramach którego świadczone są kompleksowe usługi dla wydawców (m.in. usługi drukarni cyfrowej, usługi magazynowe, usługi marketingowe i związane z obsługą oferty wyłącznościowej). Poza prezesem Andrzejem Nadolskim w zarządzie OSDW Azymut znajdują się: Robert Marszałek (odpowiedzialny za finanse, proces inwestycyjny, planowanie i analizy, kontroling, …
Wyświetlono 25% materiału - 138 słów. Całość materiału zawiera 553 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się