Sobota, 16 kwietnia 2022
POŁĄCZENIE SPÓŁEK
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 567 (7/2022)
1 kwietnia trzy spółki wydawnicze PWN: Wydawnictwo Naukowe PWN SA, Wydawnictwo Szkolne PWN sp. z o.o. oraz PZWL Wydawnictwo Lekarskie sp. z o.o. połączyły swoje struktury i stały się jednym podmiotem. – Zdecydowaliśmy się na połączenie naszych trzech spółek, aby zoptymalizować procesy i osiągnąć jeszcze lepszą synergię, szczególnie w obszarze związanym z digitalizacją treści, która w świecie nowoczesnych technologii jest niezbędna do funkcjonowania i jest podstawową potrzebą naszych klientów. Posiadamy też wiele wspólnych przedsięwzięć sygnowanych więcej niż jedną marką, często realizujemy projekty między zespołami. To zmiana, która pozwoli nam działać dynamiczniej, tworzyć więcej projektów interdyscyplinarnych i stać się jeszcze elastyczniejszym w pracy z naszymi klientami i partnerami – mówi Natalia Wojciechowska, dyrektor zarządzająca ds. Strategii Lifelong Learning. W ramach Grupy rocznie wydawanych jest blisko 400 nowych publikacji naukowych, podręczników akademickich oraz szkolnych. Są one dostępne w wersji papierowej, elektronicznej w formie e-booka do pobrania, a także online za pośrednictwem platformy IBUK Libra, która rocznie notuje ponad 2 mln odwiedzin i daje dostęp do zasobów w postaci ponad 30 tys. tytułów od ponad 300 wydawców. Rozwijany jest także obszar nauki języków obcych, szczególnie języka angielskiego. Wydawnictwo Szkolne PWN jest wyłącznym dystrybutorem podręczników Cambridge University Press. Obok popularnych serii podręcznikowych przeznaczonych do szkół podstawowych i ponadpodstawowych, funkcjonuje również platforma cyfrowa e-Akademia z ponad 10 tys. zasobów edukacyjnych dla uczniów i nauczycieli. – Nasza tradycyjna działalność wydawnicza, wzmocniona przez szereg aktywności w obszarze digitalowym, pozwala nam na budowę kompleksowego ekosystemu edukacyjnego, będącego odpowiedzią na potrzeby każdego, kto szuka rzetelnych źródeł wiedzy. Jakość …
Wyświetlono 25% materiału - 249 słów. Całość materiału zawiera 998 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się