Piątek, 22 lipca 2016
Co czytają inni
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru6/2016
W poczcie najnowszy numer kwartalnika "2+3d". Zapewne Państwo nie znają, bo zajmuje się sprawami wzornictwa, projektowania, dizajnu szeroko pojętego. Jestem z nim związany od początku, czyli piętnastu już lat, ale nie dożyjemy wspólnie szczęśliwej starości, bo we wstępniaku redakcja obwieszcza rychłe zamknięcie pisma. "Od dłuższego już czasu zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że wydawanie >>2+3d<< w dotychczasowej formule powoli traci sens - tłumaczą. W porównaniu z dniem dzisiejszym, w 2001 roku, kiedy startowaliśmy, szybka wymiana informacji była jeszcze w powijakach. (...) Już sama częstotliwość wydawania pisma coraz bardziej utrudnia realizację wielu jego potencjalnych funkcji". Nie ukrywają, że wpływ na decyzję miał stan konta - sprzedaż pikowała w ostatnich latach. I wreszcie powód główny: "Najważniejsza jest kwestia misji". Gdy startowali, było to bodaj jedyne pismo z rzetelnymi omówieniami i analizami tego, co działo się w polskim wzornictwie i grafice użytkowej. Dziś krytykować może - i robi to - każdy, umożliwiają …
Wyświetlono 25% materiału - 149 słów. Całość materiału zawiera 596 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się