Wtorek, 6 grudnia 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru448-449
"Więcej pieniędzy na kulturę, nowe muzea, Program Niepodległa, odzyskanie utraconych w wyniku wojny dzieł i kolekcji oraz stworzenie służącego temu Programu ArtSherlock, wreszcie - ogólnopolski konkurs na scenariusz filmu historycznego. To wybrane osiągnięcia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w mijającym roku pracy pod rządami obecnego kierownictwa"- tak w skrócie prezentuje się podsumowanie pracy MKiDN na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy, jakie 15 listopada, podczas konferencji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, przedstawił wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński. Wzrost wydatków …
Wyświetlono 25% materiału - 81 słów. Całość materiału zawiera 327 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się