Piątek, 21 czerwca 2019
MATRAS PRZYCZYNIŁ SIĘ DO KŁOPOTÓW FINANSOWYCH CZASOPISMA
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 499 (10/2019)
78.600 zł – takiej wysokości dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Czasopisma” otrzymało Towarzystwo Więź na wydawanie kwartalnika „Więź” w wersji papierowej i elektronicznej w roku 2019. Do 2021 roku zastrzyk finansowy z budżetu państwa wyniesie 235,8 tys. zł. Okazuje się jednak, że wydatków jest o wiele więcej i dotacja nie wystarcza, postanowiono więc zwrócić się o wsparcie do czytelników. Redaktor naczelny Zbigniew Nosowski w facebookowym poście zaapelował o wpłaty na platformie Patronite.pl na utrzymanie i rozwój pisma, ale także na rozszerzenie akcji prowadzonych przez redakcję. Potrzebne jest minimum 10 tys. zł miesięcznie. Dodatkowych wpłat dokonuje obecnie 97 osób, jak informuje Nosowski, „a mogłoby być przecież co najmniej 300”. …
Wyświetlono 25% materiału - 114 słów. Całość materiału zawiera 459 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki