Piątek, 26 lipca 2019
Typ ogłoszeniaDam pracę
KategoriaWydawnictwo prasowe
MiejscePoznań
Forma zatrudnieniaPełny etat
WyształcenieWyższe
E-mailredakcja@merkuriusz.com.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko asystent/asystentka redakcji. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, masz szansę na realny udział w procesie powstawania każdego wydania naszego pisma. Jeśli piszesz, chętnie zamieścimy również Twój artykuł lub skorzystamy z Twoich pomysłów dotyczących wizerunku pisma. 

Miejsce pracy: Dom Wydawniczy Netter w Poznaniu – wydawca pisma "Merkuriusz Polska". Redakcja mieści się na Wildzie przy rektoracie Politechniki Poznańskiej i w naszym odczuciu jest to ciepłe i miłe miejsce pracy. 

O nas: Już od trzynastu lat „Merkuriusz Polska” – sztandarowe pismo Domu Wydawniczego Netter – jest cenionym forum dyskusji o Polsce i regionach. Różnorodna tematyka sprawia, że czytelnicy znajdują coś dla siebie. Natomiast przedstawiciele świata biznesu, nauki, kultury dostrzegają potrzebę istnienia medium, w którym mógłby wypowiedzieć się każdy zainteresowany. Jesteśmy przekonani, że „Merkuriusz” jest integralną częścią procesu opiniotwórczego. Na naszych łamach staramy się kształtować wizję przyszłości otwartej na innowacje oraz budować lepszy świat i Polskę zarówno dla nas samych, jak też dla naszych gości i sąsiadów.

Jesteśmy doceniani nie tylko za piękną polszczyznę i wysoki poziom graficzny, ale również za interesujący dobór tematów. Naszym partnerem strategicznym jest Politechnika Poznańska.

Rodzaj zatrudnienia: pełen etat.

Wymagania:

dobra znajomość aplikacji biurowych, 

komunikatywność, 

otwartość, 

rzetelność,

podstawowa znajomość języka angielskiego, 

mile widziane doświadczenie w prowadzeniu biura,

zaangażowanie i chęć do pracy, 

reszty chętnie nauczymy. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o „Merkuriuszu”, wejdź na naszą stronę internetową www.merkuriusz.com.pl.

Oferty: CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres redakcja@merkuriusz.com.pl, tel. 501 180 575

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Redakcję Merkuriusza moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (dz. U z dnia 2016 r. poz. 992 ) Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Redakcję Merkuriusza moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.