Czwartek, 11 lipca 2019
Typ ogłoszeniaDam pracę
KategoriaWydawnictwo książkowe
MiejscePoznań
Forma zatrudnieniaPełny etat
WyształcenieŚrednie
E-mailpraca@replika.eu

Wydawnictwo REPLIKA poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownik działu handlowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Rozwijanie i kreowanie polityki sprzedaży
• Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałej współpracy
• Sporządzanie ofert handlowych
• Opracowywanie strategii handlowej, planów sprzedaży oraz nadzór nad ich wykonaniem,
• Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży,
WYMAGANIA:
• Umiejętność kierowania zespołem sprzedażowym
• Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, otwartość, komunikatywność
• Samodzielność oraz kreatywność w działaniu
• Nastawienie na realizację zadań oraz konsekwencja w działaniu
• Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży
• Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju
• Prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
• Pracę w energicznym i zaangażowanym zespole
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego