Piątek, 20 stycznia 2023
Typ ogłoszeniaSzukam pracy
KategoriaWydawnictwo książkowe
Miejscecała Polska
Forma zatrudnieniaInne
WyształcenieWyższe
E-mailwersisbooks@gmail.com

Dzień dobry,

Jesteśmy graficzkami z wieloletnim doświadczeniem w składzie oraz projektowaniu graficznym książek i czasopism – od beletrystyki po skomplikowane prace naukowe. W pracy łączymy dwie nasze pasje – słowo i obraz. Tworząc, dajemy z siebie wszystko. Dbamy o to, aby każdy projekt był nieszablonowy i dopracowany w najmniejszym szczególe. Słuchamy naszych klientów i przemieniamy ich wizje w taki projekt graficzny, jakiego oczekują. Firmy, z którymi współpracowałyśmy to m.in. Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze, Naczelna Rada Adwokacka, Instytut Allerhanda, Wydawnictwo Gaudium, Wydawnictwo Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji, Wydawnictwo KUL, Wydawnictwo Święty Wojciech, Caritas, Termedia, Grupa Wydawnicza Semantika, Forum Media Polska oraz Wydawnictwo SIGMA-NOT.

W naszej ekipie jest też doświadczona redaktorka i korektorka, w zawodzie od ponad 15 lat. Oddajmy jej głos: Współpracuję z wieloma wydawnictwami (np. Czarna Owca, SQN, Jaguar) i z platformą Storytel. Mam wykształcenie kierunkowe (filologia polska ze specjalnością edytorsko-wydawniczą), a przede wszystkim – kocham to robić! Nigdy nie chciałam być pisarką, tylko właśnie sprawiać, że książki napisane przez innych nabiorą blasku.

 

Dla odmiany nasza druga redaktorka i korektorka jest autorką książki i artykułów prasowych. Karierę zawodową rozpoczęła jeszcze w czasie studiów kierunkowych i specjalizacji. Od 18 lat współpracuje z wieloma wydawnictwami, np. PWN, National Geographic, Świat Książki, Infor. Przez ten czas redagowała teksty o różnorodnej tematyce: od astronomii i teologii przez motoryzację i zoologię po farmację, prawo i łyżwiarstwo figurowe. Praca ze słowem jest jej pasją, dlatego z chęcią podejmuje każde nowe wyzwanie edytorskie.

 

Razem możemy Państwu zaoferować kompleksową opiekę nad książkami: od redakcji poprzez korektę po skład i oprawę graficzną.

 

Oczywiście oferujemy również oddzielne usługi graficzne lub redaktorsko-korektorskie.

Zapraszamy do współpracy!

Nasz e-mail: wersisbooks@gmail.com

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, chętnie prześlemy nasze ostatnie projekty oraz CV.
Wystawiamy faktury VAT i bez VAT.

 

Pozdrawiamy serdecznie

Graficzki: Anna Głuszczak-Turska i Małgorzata Głuszczak-Draczuk

Redaktorki i korektorki: Agnieszka Zygmunt-Bisek i Emilia Sokolik