Poniedziałek, 16 marca 2020
Typ ogłoszeniaDam pracę
KategoriaWydawnictwo książkowe
MiejsceWarszawa
Forma zatrudnieniaPełny etat
WyształcenieWyższe
E-mailpraca@mtbiznes.pl

WYDAWNICTWA POLTEXT i MT BIZNES poszukują
 Koordynatora akademickich projektów wydawniczych

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

 - pozyskiwanie nowych autorów i tytułów
 - współpraca z uczelniami wyższymi
 - analiza konkurencji i rynku
 - prowadzenie projektów wydawniczych
 - raportowanie i monitoring efektywności działań

Od kandydatów oczekujemy:
 - znajomości krajowego i zagranicznego rynku publikacji akademickich, naukowych lub pokrewnych
 - doświadczenia w pozyskiwaniu i wydawaniu podręczników akademickich lub innych oraz recenzowanych monografii naukowych
 - umiejętności w zakresie komunikacji i negocjacji z autorami oraz partnerami wydawniczymi, w tym z wydawnictwami
i agencjami zagranicznymi
 - doświadczenia jako redaktor / menedżer w pracy w wydawnictwie o profilu akademickim,
w tym w zakresie organizowania pracy w trybie outsourcingu usług wydawniczych
 - znajomości technik komputerowych wykorzystywanych w pracy wydawniczej, w tym
w zakresie publikacji elektronicznych
 - dobrej znajomości języka angielskiego
 - wyższego wykształcenia

Dodatkowymi atutami będą:
 - znajomości polityki MNiSW oraz krajowych uczelni w zakresie publikacji akademickich
 - umiejętności przygotowywania kosztorysów oraz rozliczania akademickich projektów wydawniczych
 - umiejętności sporządzania kontraktów wydawniczych oraz umów w zakresie koedycji
 - znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
 - pracę w zgranym zespole, lubiącym swoją pracę
 - dużą samodzielność działania oraz rozwój w zakresie prowadzenia projektów
 - możliwość realizowania własnych pomysłów
 - pakiet medyczny
 - zatrudnienie w oparciu o wybrany przez kandydata rodzaj umowy

Aplikacje w postaci CV oraz kilku słów dlaczego chcieliby Państwo z nami pracować prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@mtbiznes.pl do 10.04.2020r.