Wtorek, 2 lipca 2024
Typ ogłoszeniaDam pracę
KategoriaWydawnictwo książkowe
Stanowiskomarketing manager
MiejsceKraków
Forma zatrudnieniaPełny etat
WyształcenieWyższe
Adresul. Kościuszki 37
Osoba odpowiedzialnaElżbieta Mróz
E-mailmroz@znak.com.pl
Strona wwwhttps://www.wydawnictwoznak.pl/

Od dawna zajmujesz się marketingiem, znasz narzędzia i czujesz, że masz dobre pomysły, ale jeszcze nie miałeś okazji rozwinąć skrzydeł? A może wciąż Ci mało, Twoja kreatywność szuka ujścia w nowych projektach, chcesz się rozwijać i mieć poczucie sprawczości?

Jeżeli jeszcze w dodatku lubisz czytać, a kultura i popkultura nie są Ci obce,

to szukamy właśnie Ciebie!

                                                                                           ZNAK LITERANOVA

Zależy nam by do naszego zespołu dołączył:

MARKETING MANAGER

Główne zadania na tym stanowisku to:

- tworzenie strategii rozwoju Działu Promocji – liczymy na Twoje doświadczenie i dobre pomysły!

- zarządzanie pracą zespołu pracowników – liczymy na Twoją charyzmę i  dobrą organizację;

- planowanie budżetów kampanii promocyjnych – liczymy, że umiesz liczyć J;

- tworzenie konceptów kreatywnych dla wydawanych książek w obszarze online i offline –     liczymy na Twoją kreatywność!

- analizowanie danych i przekładanie wniosków na decyzje i działania – zależy nam na osobie, która wie, że najważniejsze jest zrozumienie potrzeb czytelnika;

- pisanie tekstów reklamowych - zakładamy, że nie jest Ci obce czarowanie słowem?

- tworzenie i utrzymywanie dobrych relacji z mediami,  autorami i współpracownikami – zakładamy, że PR to dla Ciebie dwie bardzo znaczące litery.

- wytyczanie nowy trendów - tutaj naprawdę można poszaleć J.

Zależy nam by Kandydaci posiadali:

-          minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem, tworzeniu idei kreatywnych oraz prowadzeniu   projektów;

-          wykształcenie humanistyczne (mile widziane filologia polska);

-          bardzo dobrą znajomość narzędzi analitycznych;

-          doskonałą znajomość Internetu, nowych mediów i bieżących trendów w popkulturze;

-          łatwość dzielenia się wiedzą i „zapalania” innych;

-          dużą otwartość i elastyczność;

-          sympatię dla literatury;

-          znajomość j. angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację.

Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku wydawniczego.

Zapewniamy:

- przyjazną, niekorporacyjną atmosferę i zespół ciekawych ludzi;

- przestrzeń do realizowania własnych pomysłów;

- pracę z wybitnymi osobowościami ze świata kultury i sztuki;

- stabilne warunki pracy i dogodną formę współpracy;

- bogaty pakiet socjalny (Luxmed, Multisport, ZFŚS, parking, dodatkowy urlop);

- lokalizację w centrum Krakowa i ogród, w którym można poczytać lub wypić dobrą kawę J