Wtorek, 24 stycznia 2023
Typ ogłoszeniaDam pracę
KategoriaWydawnictwo książkowe
StanowiskoPrzedstawiciel handlowy
Miejscepraca mobilna
Forma zatrudnieniaPełny etat
WyształcenieWyższe
Adrespracujznami@jednosc.com.pl
E-mailpracujznami@jednosc.com.pl

Wydawnictwo Jedność, jedno z największych i najstarszych wydawnictw w Polsce poszukuje osoby
na    stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

 Poszukujemy dwóch przedstawicieli handlowych, którzy obsługiwać będą regiony wymienione poniżej:

  •  Przedstawiciel 1:   łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie
  •  Przedstawiciel 2:   małopolskie, opolskie, śląskie, dolnośląskie i lubuskie

Opis stanowiska:

·         profesjonalna obsługa stałych klientów,

·         realizacja planów sprzedaży książek na podległym obszarze,

·         monitorowanie płatności u kontrahentów,

·         pozyskiwanie nowych punktów obsługi: księgarnie, hurtownie

·         realizacja planów i zadań promocyjnych w punktach sprzedaży,

·         uczestnictwo w imprezach branżowych: targach, spotkaniach i konferencjach,

·         budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z kontrahentami,

·         dbałość o wizerunek firmy.

Wymagania:

·         minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej jako przedstawiciel handlowy,

·         mile widziana znajomość rynku księgarskiego i wydawniczego,

·         prawo jazdy kat. B,

·         łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność,

·         dobra organizacja pracy,

·         wysoka kultura osobista,

·         zaangażowanie w wykonywaną pracę,

·         gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

·         zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

·         atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy (podstawa + premia),

·         profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet).

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przysyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres: pracujznami@jednosc.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\\\"