Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie z Marcinem Michałem Wysockim

4 lutego, 2023,18:00 - 19:00

W sobotę 4 lutego odbędzie się  wyjątkowe spotkanie autorskie z okazji premiery „Więzów”.

Odbędzie się ono w Warszawie, w Elektrze przy ulicy Dobrej 31. Start o godz. 18.

Na spotkanie zapraszają również organizatorzy – Marcin Michał Wysocki oraz Elektra Art Cafe.

Gościem spotkania będzie psycholożka Kamilla Karłowicz, a umili je duet muzyczny Ida Trzcińska /śpiew/ i Krzysiek Cybulski /gitara.

O KSIĄŻCE:

„Długo nie byłam pewna, czy Tomek udźwignie temat. Czy będzie gotów na ekstremalny rajd. Skok na główkę ze świata imaginacji w zupełnie nieznane rejony rzeczywistości. Jednak wkręcaliśmy się w tę fantazję tygodniami. Wplątała się już w nasz werbalno-seksualny rytuał. Stała się jego nieodłącznym elementem. Któregoś wieczoru zdecydowałam się powtórzyć, że jestem gotowa na urzeczywistnienie swojego pragnienia”.

W tym eleganckim erotyku 44-letnia Hanna relacjonuje pikantną historię swojego życia seksualnego.

Tło i oś wydarzeń stanowi szeroko rozumiana rodzina – ta formalna, z którą łączą bohaterkę więzy krwi, oraz ta przybrana, składająca się z ludzi z zewnątrz, którą wraz z mężem Tomaszem nazywają „jedną wielką rodziną”. Z tą zamkniętą społecznością budują i utrzymują relacje oparte na specyficznych zainteresowaniach.

Frywolne, miejscami wręcz bezwstydne opowieści Hanny nie przysłaniają jednak obrazu współczesnej rodziny – z jej wzlotami i upadkami, radościami i problemami.

Kiedy skończysz, daj do przeczytania swojej drugiej połowie!

***

Wysocki opowiada o tym, jak kreujemy sobie ograniczenia, które z różnych powodów dają nam złudne poczucie kontroli związku, i jednocześnie snuje opowieść o kobiecie pragnącej być nie tylko panią swego ciała, lecz również żoną obdarowującą ukochanego mężczyznę ciałem, w którym odnajdzie on każdy rodzaj intymnego spełnienia.
Jarosław Czechowicz, „Krytycznym okiem”

***

 O AUTORZE

MARCIN MICHAŁ WYSOCKI jest autorem powieści z gatunku literatury faktu o charakterze  historycznym i biograficznym oraz opowiadań. Przez lata był związany z teatrem, tworzył także muzykę do programów telewizyjnych i pracował jako spiker radiowy.

„Więzy” to jego drugi erotyk. Podobnie jak większość poprzednich publikacji, również ta opiera się na oryginalnych wydarzeniach, a prawdziwość postaci stanowi jej duży atut. Niewątpliwie właśnie w tej autentyczności tkwi siła twórczości Wysockiego i sedno jego sukcesów.

HarperCollins Publishers to drugi największy wydawca książek na świecie, z oddziałami w 17 krajach oraz ponad 200-letnią historią działalności.

Szczegóły

Data:
4 lutego, 2023
Godzina:
18:00 - 19:00