Czwartek, 17 maja 2012
Pytanie do ministra dalej bez odpowiedzi
Jak informuje Biblioteka Narodowa, zainaugurowano program "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek" na rok 2012. Bogdan Zdrojewski, minister kultury i dziedzictwa narodowego, zaakceptował dokument "Kryteria i zasady rozdziału dotacji na zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych w roku 2012". Oznacza to, że tegoroczna edycja Programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek" została rozpoczęta. Minister wprowadził do programu istotną modyfikację: co najmniej jedna trzecia z liczącej 20 …
Wyświetlono 25% materiału - 66 słów. Całość materiału zawiera 266 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki