środa, 16 maja 2018
Dan Cake zaprasza do specjalnej strefy Beztrosko Zaczytani

Firma Dan Cake, chcąc promować dobry nawyk czytania, rusza właśnie z kampanią „Beztrosko Zaczytani”. Na dobry początek zaprasza do Strefy Beztrosko Zaczytanych w weekend 19 i 20 maja podczas Warszawskich Targów Książki.

Skąd pomysł, aby Dan Cake – wiodący producent pakowanych wyrobów cukierniczych i piekarniczych – zaangażował się w promocję czytania wśród Polaków? – Czytanie to jedna z najbardziej rozwijających form relaksu, której bardzo często towarzyszą słodkie przekąski – ulubione ciasto, mała muffinka czy czekoladowe ciastko. Poprzez naszą kampanię #BeztroskoZaczytani chcemy przekonać Polaków, że dobra lektura w połączeniu ze słodką przekąską, to idealny sposób na chwilę beztroski. I to dobrze spożytkowaną, bo czytanie to nie tylko relaks, ale też czynność rozwijająca nasz mózg – mówi Małgorzata Chudzik, Członek Zarządu Dan Cake.

W trakcie Warszawskich Targów Książki zorganizowana zostanie tzw. Strefa Beztrosko Zaczytanych – miejsce, w którym będzie można zanurzyć się w wygodnym leżaku, z książką w jednej dłoni i słodką przekąską od Dan Cake w drugiej. Podobne strefy powstaną też w przyszłości w wybranych księgarniach czy bibliotekach, a także w zakładzie produkcyjnym Dan Cake w Chrzanowie, gdzie beztrosko zaczytać będą mogli się także pracownicy firmy.

– Poprzez naszą aktywność w mediach społecznościowych i współpracy z blogosferą chcemy ponadto zachęcać do poznawania literatury duńskich pisarzy, zarówno popularnych ostatnio wśród polskich czytelników autorów kryminałów, jak i tytułów dedykowanych dzieciom – mówi Małgorzata Chudzik z Dan Cake.

Więcej informacji o kampanii na stronie www.dancake.pl

 

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?