Piątek, 16 marca 2012
Podsumowanie roku
W 2011 roku LexisNexis Polska osiągnęło przychody na poziomie 47 mln zł, uzyskując wzrost przychodów na poziomie 5 proc. w stosunku do roku poprzedniego, jednocześnie poprawiając wynik netto o 21,3 proc. "W minionym roku firma LexisNexis wprowadziła nowe rozwiązania do oferty oraz kontynuowała rozwój produktów, poszerzając ich funkcjonalność i zawartość merytoryczną" - czytamy w komunikacie prawniczej oficyny. W ciągu całego roku LexisNexis Polska wydało blisko 293 tytułów książek z czego 25 proc. stanowiły nowości wydawnicze dla praktyków prawa. Liczba sprzedanych egzemplarzy książek zbliżyła się do 325 tys. Najlepiej sprzedającymi się tytułami w 2011 roku były: Zbiór Cywilny, Teksty ustaw, Informator Prawniczy 2012 oraz znane i cenione na rynku Wielkie Komentarze LexisNexis do głównych ustaw cywilistycznych i gospodarczych oraz praktyczna seria "Metodyk". Od lipca wydawnictwo oferuje swoim klientom e-booki prawnicze w dwóch formatach - EPUB i PDF. Na liście dostępnych tytułów znajdują się wszystkie nowości wydane w drugiej połowie 2011 roku. E-booki LexisNexis są wyposażone w praktyczne funkcje, takie jak przeszukiwanie tekstu czy dodawanie elektronicznych zakładek i notatek. Można z nich korzystać na komputerach …
Wyświetlono 25% materiału - 173 słów. Całość materiału zawiera 694 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?