Poniedziałek, 20 marca 2017
'Wajda' - najlepsze opakowanie roku
  Publikacja zatytułowana "Wajda" została wyłoniona spośród ponad pół tysiąca prac zgłoszonych w konkursie Art of Packaging. - Jest to wysokiej jakości produkt poligraficzny, jednym słowem "Perła wśród opakowań". Opakowanie zwyciężyło w kategorii Premium oraz dodatkowo jest zwycięzcą głównym konkursu. Ponadto zostało nominowane do nagrody głównej światowego konkursu na najlepsze opakowanie - World Star, organizowanego przez Światową Organizację Opakowań WPO - przekazała Joanna Stanowicka-Ozga, Marketing Manager w Drukarni Takt. Art of Packaging jest ogólnopolskim konkursem na najlepsze opakowanie roku. Od 2006 roku organizowany jest …
Wyświetlono 25% materiału - 84 słów. Całość materiału zawiera 338 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki