Wtorek, 12 września 2017
Dorota Koman w Arkadach
Od poniedziałku 11 września redaktor naczelną w wydawnictwie Arkady jest Dorota Koman, redaktor, krytyk literacki i popularyzatorka książek, od lat współpracująca z Polskim Radiem, a także z TVP. Jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim i podyplomowych studiów muzealniczych na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w branży wydawniczej rozpoczęła w 1999 roku w PIW, wcześniej w latach 1990-1997 kierowała Klubem Nauczyciela w Łodzi, następnie w latach 1997-1999 była dyrektorem Śródmiejskiego Forum Kultury w …
Wyświetlono 25% materiału - 71 słów. Całość materiału zawiera 284 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki