Poniedziałek, 20 marca 2017
Poradnik Lesa Giblina w wersji audio
Umiejętność obcowania z ludźmi to spośród wszystkich ludzkich talentów ten, który przynosi największą satysfakcję. Dobre kontakty z innymi przesądzają o jakości życia - zawodowego, rodzinnego i towarzyskiego, bo wiedza oraz metody prezentowane w tej książce, znacznie ułatwiają wzajemne, międzyludzkie relacje. Trzeba tylko wprowadzić je w życie. Cieszę się, że mogę w tej materii służyć za przewodnika.
Poniedziałek, 20 marca 2017
Poleca Wydawnictwo Kobiece
Żona. Matka. Córka. Tylko, co zrobić, kiedy ma się tego wszystkiego serdecznie dosyć?  Jackie całym sercem kocha swoją rodzinę. Jasne, jej nastoletnie dzieci potrafią być rozkapryszone, a mężowi czasami przydałby się porządny kopniak? motywacji. Ach, i całodobowe usługiwanie matce z Alzheimerem to również nie jest bułka z masłem. Jackie poświęciła wiele, żeby jej dom stał się ostoją bezpieczeństwa i miłości. Jedynym problemem jest to, że ciasna, acz urokliwa posiadłość z widokiem na morze już jej …
Poniedziałek, 6 marca 2017
Studio EMKA poleca
Prowadzenie udanego rodzinnego biznesu jest zawsze wielkim wyzwaniem. Zaproponowane w tej książce rozwiązania i wskazówki pozwalają zarówno utrzymać rozwijającą się firmę, jak i zjednoczyć wokół niej rodzinę - działającą prężnie i z poszanowaniem sprzecznych nieraz interesów, jakie ujawniają się na różnych obszarach, składających się na każde rodzinne przedsięwzięcie.
Piątek, 3 marca 2017
Karakter wydał 'Książkę'
Dla środowiska książki wydarzeniem jest opublikowanie przez krakowskie wydawnictwo Karakter pracy Keitha Houstoma zatytułowanej po prostu "Książka"...
Piątek, 24 lutego 2017
Poleca wydawnictwo Difin
Pierwszy na rynku kompleksowy komentarz do zmian procedury karnej obowiązujących od 1 lutego 2017 r. Przepisy nowe oraz zmienione, które zaczęły obowiązywać od 1 lipca 2015 r., zostały wyodrębnione graficznie, a pod nimi umieszczono tezy komentarza. Każdy dział poprzedzony został bibliografią.
środa, 22 lutego 2017
27 lutego w Krakowie
Dom Wydawniczy Rebis oraz Kino Ars zapraszają na wyjątkowy wieczór z pokazem filmu i promocją książki  Dagmary Dworak "Kromka Chleba". Promocja książki odbędzie się 27 lutego o godzinie 18. Spotkanie poprowadzi Paweł Stachnik, dziennikarz "Dziennika Polskiego", fragmenty książki przeczyta aktor Łukasz Żurek.