Poniedziałek, 3 stycznia 2011
Umowa fuzji podpisana
W środę 29 grudnia, dokładnie w szóstą rocznicę założenia spółki, e-Kiosk S.A. podpisał umowę inwestycyjną w sprawie przejęcia eGazety Sp. z o.o. „W wyniku fuzji powstanie dystrybutor prasy cyfrowej, który będzie liderem tego rynku w Polsce. Powstanie zatem jeden duży podmiot, mający w ofercie ok. 450 tytułów prasowych, a zajmujący się także dystrybucją e-booków i audiobooków” – czytamy w komunikacie prasowym. „To przełomowe wydarzenie, rozpoczynające nowy rozdział w historii rynku dystrybucji prasy cyfrowej i publikacji cyfrowych w Polsce. Dzięki fuzji będziemy w stanie ograniczyć koszty rozwoju technologicznego, co oznacza, że będziemy wspólnie dostarczać rozwiązania techniczne oczekiwane zarówno przez klientów, jak i wydawców. Po połączeniu będziemy mogli zapewnić klientom pełną ofertę tytułów, dzięki czemu …
Wyświetlono 25% materiału - 113 słów. Całość materiału zawiera 453 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się