Piątek, 18 lipca 2008
Jeszcze w sprawie kanonu lektur
W czwartek, 17 lipca obyła się w Ministerstwie Edukacji Narodowej konferencja prasowa, dotycząca listy lektur zawartych w nowym projekcie podstawy programowej.Ministrowi Marciniakowi, odpowiedzialnemu w resorcie za przygotowanie zmian programowych towarzyszyli poloniści przygotowujący projekt: prof. Sławomir Jacek Żurek, kierownik Katedry Dydaktyki Literatury i Języka Polskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz dr Krzysztof Biedrzycki z Uniwersytetu Jagiellońskiego. W roli niezależnego eksperta wystąpił prof. Krzysztof Mrowcewicz z Instytutu Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk.Liczba lektur wskazanych przez MEN jako obowiązkowe to niezbędne minimum nauczania ogólnego. Z tego uczniowie …
Wyświetlono 25% materiału - 83 słów. Całość materiału zawiera 333 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się