
Spółki Biblioart sp. z o.o., Glosel sp. z o.o. oraz Jerrys sp. z o.o. podpisały umowy dotyczące dalszego funkcjonowania i rozwoju marek TaniaKsiazka.pl oraz bee.pl.
W ramach planowanego procesu Glosel sp. z o.o. zostanie połączony z Biblioart sp. z o.o. poprzez inkorporację, a Biblioart wstąpi z mocy prawa we wszystkie prawa i obowiązki spółki przejmowanej.
Celem działań jest ustabilizowanie działalności, wzmocnienie modelu biznesowego oraz dalszy rozwój rozpoznawalnych marek e-commerce funkcjonujących na swoich rynkach w Polsce. TaniaKsiazka.pl oraz bee.pl będą kontynuować sprzedaż w kanale B2C, a obecny zespół handlowy pozostaje pierwszym kontaktem dla partnerów.
Istotnym elementem zmian jest uporządkowanie modelu operacyjnego i wzmocnienie obszaru logistycznego. Obsługa logistyczna zostanie przeniesiona do profesjonalnego operatora Liber SA w Klaudynie, co ma wspierać efektywność, skalowalność i stabilność obsługi klientów oraz partnerów handlowych.
Ulepszony model zakłada wykorzystanie efektu synergii pomiędzy doświadczeniem Glosel w sprzedaży B2C, kompetencjami Biblioart oraz zapleczem handlowym i finansowym Jerrys sp.z o.o., właściciela marki Super Siódemka. Strony stawiają na partnerskie podejście do rynku, utrzymanie relacji z dostawcami oraz systematyczny dalszy rozwój marek TaniaKsiazka.pl i bee.pl.
Wszelkie zapytania partnerów handlowych dotyczące szczegółów współpracy prosimy kierować na adres: partnerzy@biblioart.pl.













