Wtorek, 5 grudnia 2006
Opis z publikacji Łukasza Gołębiewskiego pt. "Rynek książki w Polsce. Edycja 2006"
HDS Polska Sp. z o.o. 02-386 Warszawa, Al. Jerozolimskie 176, tel. (022) 5723200, fax (022) 8239872, http://www.hds.pl, e-mail ewa.stoklosa@hds.pl Firma jest polską filią francuskiej grupy Hachette Distribution Services – największego międzynarodowego dystrybutora prasy. HDS działa w 15 krajach Europy i Ameryki Północnej i ma ok. 1 500 punktów sprzedaży. W Polsce HDS rozpoczął działalność w sierpniu 1997 roku. Firmie podlegają trzy spółki zajmujące się dystrybucją prasy – Inmedio Łódź, Inmedio Gdańsk oraz Inmedio Warszawa. W styczniu 1999 roku firma HDS otworzyła dużą (ok. 375 mkw.) księgarnię Inmedio w Krakowie, a w maju tego samego roku w Warszawie (325 mkw.). Obydwie mają po ok. 6 tys. tytułów w ofercie i ulokowane są w centrach handlowych. HDS rozbudowuje też sieć małych punktów sprzedaży prasy i książek (poza Łodzią otwiera swoje kioski głównie na dworcach kolejowych). Do końca 2005 roku sieć posiadała 183 sklepy oferujące książki. Do końca sierpnia 2006 ich liczba wzrosła do 190. Punkty HDS działają pod różnymi markami. Najważniejsze to: Inmedio, Relay, Relay Cafe i Relay Service (głównie na dworcach …
Wyświetlono 25% materiału - 170 słów. Całość materiału zawiera 683 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się