środa, 17 września 2008
Księgarnia internetowa ogłosi upadłość?
Księgarnia internetowa Vivid.pl prawdopodobnie ogłosi upadłość (jeszcze przed chwilą podawaliśmy, że upadłość została ogłoszona, brak jednak oficjalnego komunikatu w tej sprawie). Informację tę nieoficjalnie udało się potwierdzić serwisowi Rynek-Książki.pl w dwóch niezależnych źródłach. O wszystkim dowiedzieliśmy się od dystrybutora (dziękujemy!), który od jednego z pracowników księgarni otrzymał e-maila z informacją o zakończeniu współpracy właśnie w związku z upadłością Vivid.pl (przez wzgląd na ochronę naszych informatorów nie będziemy cytować listu, mowa jest w nim natomiast o „ogłaszaniu”, nie zaś o ogłoszeniu upadłości księgarni).Nie znamy jeszcze przyczyn upadłości, jesteśmy nią natomiast co najmniej zaskoczeni. Niemal rok temu, 23 października, pisaliśmy bowiem …
Wyświetlono 25% materiału - 98 słów. Całość materiału zawiera 393 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się